?wiatowy Dzie? Autyzmu 2018

?wiatowy Dzie? Autyzmu 2018

Wyj?tkowy dzie? wyj?tkowych dzieci- obchodzili?my ?wiatowy Dzie? Autyzmu. Nasi uczniowie odwiedzili pana starost? Juliana Mazurka,gdzie otrzymali pi?kne misie, u pana burmistrza Krzysztofa Wolnego otrzymali?my równie? wiele niespodzianek- przybory do zaj?? plastycznych, torby, soki. Nasze dzielne ch?opaki cz?stowali babeczkami i niebieskimi ?arówkami. W samo po?udnie wi?kszo?? uczniów O?rodka pojawi?a si? na mi?dzychodzkim rynku gdzie rozdawali?my babeczki, niebieskie ?arówki, ulotki o autyzmie. By?o muzycznie, niebiesko, wiele u?miechni?tych twarzy, sympatyczni mi?dzychodzianie- DZI?KUJEMY.

Razem z nami byli te? uczniowie Zespo?u Szkó? Jedynka. DZI?KUJEMY Panu Staro?cie, Panu Burmistrzowi za podarunki. Szczególne podzi?kowania naszemu sponsorowi strategicznemu, bez którego nie by?o by tak niebiesko- ABC Czepczy?scy. Dzi?kujemy te? Mi?dzychód NaszeMiasto.pl za to, ?e na ka?dym kroku wspierali nasz? kampani?. A na koniec niebieskie balony polecia?y do wielkiego b??kitu.